У ШІСумДУ розпочав роботу Центр реєстрації до ЗНО

З 6 лютого на базі Шосткинського інституту СумДУ розпочав роботу Центр реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Саме тут до 17.03.2017 року майбутнім абітурієнтам допоможуть скористатися спеціальною програмою, розробленою в УЦОЯО, і правильно сформувати та оформити реєстраційну картку, щоб потім кожен з випускників зміг вчасно надати комплект реєстраційних документів до свого ЗНЗ для подальших дій.
Співробітники інституту, які працюють в Центрі, дадуть слушні поради щодо вибору предметів, необхідних для вступу (визначається Правилами прийому до ВНЗ), розкажуть про особливості ЗНО та вступної кампанії 2017 року, зокрема підкажуть, як скористатися регіональним та галузевим коефіцієнтами, розумно розставити пріоритети при поданні заяв і т.д.
Випускники шкіл міста та району відвідують Центр реєстрації до ЗНО згідно з графіком, складеним заздалегідь. Усі бажаючі і зацікавлені особи можуть звертатися безпосередньо до Центру реєстрації за адресою:
вул. Гагаріна, 1, к.104 або за тел. (066)6050319, (099)6280749, 4-28-20.

Детальніше про ЗНО >>>

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Вступникам >>>