Вручення погонів молодшого лейтенанта

Офіцерське звання та погони молодшого лейтенанта отримали студенти-старшокурсники Шосткинського інституту. Литвяк Роман, Ліфиренко Максим,Тетюра Дмитро, Омельченко Павло, Алпацький Ярослав, Василенко Владислав, Гарбуз Сергій скористалися можливістю навчатися на кафедрі військової підготовки СумДУ.
Урочиста церемонія вручення пройшла в Палаці спорту «Свема» в переддень свята - Дня Збройних Сил України. Після зачитання відповідного наказу міністра оборони України полковник В.М.Петренко, викладач військової кафедри Сумського державного університету, і директор інституту Тугай Н.О. привітали новоявлених молодших лейтенантів та вручили їм погони.
До вітань приєдналися друзі, однокурсники, рідні та знайомі студентів.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ