Пробне онлайн тестування з математики

Звітна конференція органів студентського самоврядування

Протягом тижня Шосткинський інститут СумДУ проводить пробне онлайн тестування з математики для учнів навчальних закладів Шостки.

Перевірити свої знання зголосилися 160 старшокласників із загальноосвітніх шкіл міста, гімназії та ліцею. Учасники даного пробного тестування мають можливість не лише ознайомитися із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт ЗНО - 2017 року; виконати пробний тест і навчитися ефективно розподіляти час, але й відразу отримати правильні відповіді та дізнатися результат. Це дасть змогу майбутнім абітурієнтам реально оцінити та за потреби відкоригувати процес підготовки до основної сесії ЗНО. А, як відомо, така завчасна оцінка власного рівня навчальних досягнень та психологічне налаштування на випробування сприятиме вдалому проходженню зовнішнього незалежного оцінювання та успішному вступу до ВНЗ.