Любі жінки! Дорогі викладачі, співробітниці, студентки!

Звітна конференція органів студентського самоврядування

Зі святом Вас! Святом весни, любові і жінки!

Жінка… Найніжніше, найтепліше, найщиріше і найпрекрасніше слово. Жінка – це життя, оповите чарівними спогадами. Жінка – це неперевершені почуття, це надія і мрія. Тому свято 8 Березня асоціюється у нас з теплом, сонцем, квітами та радістю, сповнене великої поваги і пошани до матері, подруги, коханої, колеги.
Усе починається з любові і жінки, вона тримає у своїх долонях цілий світ. Ії серцем зігріті рідні, турботою оточені близькі, її розумом та енергією наснажені справи громадські.
І в галузі освіти саме жінки найбільш активні, самовіддані, цілеспрямовані, терплячі і мудрі, добрі і співчутливі. Виховуючи та навчаючи молодь, вони творять майбутнє країни та нації.
Прийміть найщиріші вітання, дорогі мої колежанки! Радості, щастя, удачі, слів любові та вдячності, квітів та подарунків не в свято лише, а щодень. Хай збуваються ваші мрії, нехай в оселях панує злагода та добробут, а душах - гармонія та благодать! Здоров’я, сили, натхнення, бажання жити і творити, миру та спокою на землі нашій.

Директор інституту Н.О. Тугай