Шановні випускники Центру заочної та дистанційної форм навчання!

Від імені викладацького колективу Шосткинського інституту СумДУ щиро вітаю вас з успішним завершенням навчання. Ви стали дипломованими фахівцями і тепер ще впевненіше будете будувати своє професійне життя і кар’єру.
Перед вами відкриються нові перспективи і дороги, але кожен обере свій особистий шлях. Прямуйте по ньому твердо і впевнено, а успішно робити це вам допоможуть знання, уміння та навички, отримані в стінах Шосткинського інституту.
У практичній діяльності ви завжди можете розраховувати на підтримку з боку керівництва та викладачів нашого вузу. Ми готові сприяти вашій науковій роботі і творчому зростанню, будемо раді бачити вас у стінах Аlma mater. У свою чергу сподіваємося на вашу активну участь у подальшому розвитку співпраці нашого закладу з тими установами, організаціями та підприємствами, у яких здійснюватимете свою професійну діяльність.
Сьогодні з гордістю можу називати вас колегами, фахівцями своєї справи. Упевнена, що ви здатні приймати самостійні рішення, будувати майбутнє. Залишайтесь завжди людьми, пам’ятайте своє коріння, батьків, наставників, не забувайте тих, хто допомагав вам у зростанні та становленні як професіонала і особистості.
Бажаю всім вам здоров’я, щастя, наснаги, творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, упевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!

З повагою директор ЦЗДФН, к.т.н. Т.М. Шевцова

На сторінку ЦЗДФН >>>