Урочистості з нагоди початку навчального року та Дня знань

В Шосткинському інституті пройшли урочистості з нагоди початку навчального року та Дня знань. Біля навчально-лабораторного корпусу зібрались викладачі, співробітники, студенти та їх рідні. Завітали на свято і поважні гості, серед яких міський голова Нога М.П. та заступник голови Сіваєва Н.О.
Директор інституту Тугай Н.О. привітала студентів з початком нового навчального року та запевнила, що він стане багатим на нові досягнення та перспективи. Міський голова висловив свою підтримку студентській молоді та побажав студентам і викладачам наполегливості, мудрості та натхнення.
Вручення ключа знань і студентська клятва, напутні слова студентського директора та відповідь першокурсників - ці традиційні моменти початку нового навчального року зазвучали щиро та емоційно.
Танцювальний флешмоб та посвята в студенти завершили програму святкування.

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :