Конкурс панянок «Королева свята»

Студентка Шосткинського інституту СумДУ Анастасія Коцюбан стала переможницею конкурсу панянок «Королева свята», що пройшов у День міста на головній концертній сцені центральної площі.
За титул королеви свята змагалися шість чарівних дівчат, які яскраво продемонстрували, що в Шостці живуть найрозумніші і найталановитіші красуні, які знають усе: від побутових дрібниць (наприклад, з чого зварити справжній український борщ) до відповідей на інтелектуальні запитання, і вміють усе: і заспівати і зачіску змоделювати.
Глядачам подобалося, як дівчата легко, завзято, весело і креативно виконували кожне завданням. Та найбільше симпатій було на боці нашої студентки. І не дивно, адже Анастасія - успішна студентка, активістка, солістка шосткинського кавер-бенда «Пітер» і рок-групи «MaxWell».

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

Інтернет - газета "Шостка - Інфо" >>>