Міський фестиваль «Студентська весна»

Традиційний фестиваль «Студентська весна» зібрав у залі «Юність» Центру естетичного виховання талановиту молодь трьох навчальних закладів міста - Шосткинського інституту СумДУ, Хіміко-технологічного коледжу ім. І. М. Кожедуба та медичного училища.
Народний і естрадний вокал, класична і сучасна хореографія, театральне мистецтво, інструментальна музика, оригінальний жанр – у такому широкому спектрі демонстрували свої творчі набутки студенти міста.
Як завжди, якісно вирізнялися серед учасників фестивалю талановиті юнаки та дівчата Шосткинського інституту, щораз приємно вражаючи глядачів і високим рівнем виконавської майстерності, і тематичним та жанровим підбором номерів.
Народні самодіяльні ансамблі «Сузір’я» та «Світанок», СТЕМ та хореографічна студія «Мрія» отримали дипломи учасників фестивалю «Студентська весна- 2017. А керівники студентських колективів: Соколова Ірина, Тетяна та Олег Демичі, Геннадій Філон та Барсукова Марина - нагороджені грамотами міського голови.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Студентам >>>