Благодійність по-студентськи

Студенти Шосткинського інституту взяли участь у міському заході «Благодійний бал – Шостка», що пройшов за підтримки ГО «Потрібні люди» та завсектором у справах сім`ї та молоді Шосткинської міської ради Сокульської О.Ф.
Виступи кращих артистів нашого міста, благодійний аукціон, фотозона, чудові ведучі програми - усе це створило позитивно-емоційну атмосферу дійства.
Мета заходу - привернути увагу громадськості до життя людей, що змушені були покинути свої домівки та звичний спосіб життя і переїхати до інших регіонів нашої країни.
Усі кошти, вилучені під час аукціону, подарунки від спонсорів передано переселенцям.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Студентам >>>