Конкурс снігових скульптур

Наші студенти взяли участь у конкурсі снігових скульптур, що традиційно в лютому (уже вп’яте!) проходить на центральній площі міста.
Команди з різних навчальних закладів Шостки, КДЮСШ «Барса», відділу культури та туризму, Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - усього 13 творчих груп - втілювали в життя свої зимові фантазії. Так на втіху містян з’явилася мудра черепаха, веселий монстрик, білий ведмідь, велетенські кактуси, химерний палац…
Снігове натхнення об’єднало в одну команду студентів різних курсів нашого інституту, і вони приємно вразили своїми витворами справжнього мистецтва. Спершу із снігової глиби «виринув» крокодил, а потім поряд «розквітла» розкішна лілея. Працювали наші студенти весело і завзято, тож і результат порадував. І хоча підсумки конкурсу буде оголошено пізніше, подарунки і призи чекають на всіх учасників. Але наші студенти стверджують, що найкраща оцінка їхньої роботи – це радість в очах шосткинців - маленьких і великих, - для яких вони і творили.
З приємністю називаємо імена студентів, що гідно представили наш інститут на конкурсі снігових скульптур: Сердюк Іван (гр. СУ-41Ш), Федорченко Сергій (гр. СУ-63Ш), Пилипець Василь (гр. ХТ-71Ш), Юдицький Олег (гр. ХТ-72Ш), Кацюбан Анастасія (гр. ХТм-71Ш), Шкарін Олександр (гр. СУ-41Ш), Павленко Антон (гр. СУ-63), Моісеєнко Дмитро (гр. СУ-51Ш), Ковтун Олег (гр. СУ-51Ш).

На сторінку Cтудентам >>>