Наукові дослідження ШІ СумДУ

Провідними викладачами та студентами кафедри системотехніки та інформаційних технологій під керівництвом доцента Мар’їнських Ю.М. завершено черговий етап наукового дослідження щодо створення проекту космічної енергетичної станції нового покоління з можливістю розташування її на навколоземній орбіті.
В процесі наукових досліджень цього етапу авторами було вирішено ряд важливих теоретичних та практичних питань, серед яких:
- можливість та методи створення штучної гравітації;
- досягнення автономної керованості;
- теоретичні та практичні аспекти отримання енергії в необхідній кількості і з високим коефіцієнтом корисної дії;
- формування умов для створення автоматизованого виробництва такої продукції, яка потребує особливо чистих умов, або відсутності гравітації.
Практичну доцільність та перспективність проведених наукових досліджень підтверджено рядом патентів України, автором яких є доцент Мар’їнських Ю.М., які були отримані на протязі 2015-2018 років.

Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку кафедри СІТ >>>