Гуртожиток ШІ СумДУ запрошує

Щороку в Шосткинському інституті СумДУ з'являються нові спеціальності, збільшується число студентів, у тому числі й іногородніх. Тому, щоб створити якісні умови для навчання та відпочинку, ШІ СумДУ пропонує бажаючим проживання в гуртожитку.
Тут є кухня, пральня, душові та санвузли, камера схову, холодильники і кімнати відпочинку. Проживання в дво- та тримісних кімнатах, які облаштовані всіма необхідними меблями.
Переваги проживання в гуртожитку ШІ СумДУ:
• Розташування на одній території з навчальним корпусом інституту, що дає змогу не витрачати час і кошти на переїзд.
• Комфорт і затишок. У будівлі гуртожитку зроблено ремонт, налагоджено пристойне опалення.
• Сучасне технічне оснащення , зокрема проведено підключення до мережі Інтернет.
• Гуртожиток розташовано в центрі міста, поряд знаходяться кінотеатри, спортивний комплекс, пункти громадського харчування, зупинка автобусів , банки з цілодобовими банкоматами.

Студентам Центру заочної та дистанційної форм навчання може надаватися гуртожиток на період проведення настановних та екзаменаційних сесій.

Для заселення в студентський гуртожиток необхідні документи:
• Медична довідка;
• 3 фотографії 3x4 (чорно-білі, матові);
• Військовий квиток або документ, що посвідчує зняття з військового обліку (для юнаків).

Плата за користування студентським гуртожитком стягується за нормами, встановленими для студентів.

Фоторепортаж >>>

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.