Випуск магістрів та бакалаврів – 2018

29 червня 2018 року Шосткинський інститут Сумського державного університету дав путівку у життя випускникам факультету денної форми навчання. Дипломи про вищу освіту отримали бакалаври і магістри інженерного та економічного напрямків.
Незабутні хвилини прощання із рідним вузом, радість від отримання дипломів, гордість за нових фахівців – все це відчувалося у залі ЦЕВ «Юність», де зібралися викладачі і співробітники інституту, батьки і друзі випускників, а також керівництво міста.
Із теплими словами поздоровлень до всіх присутніх звернувся мер міста М.П.Нога, який зауважив, що нашому місту є чим пишатися і побажав випускникам успіхів у подальшому житті. Багато побажань прозвучало і від викладачів інституту.

Відео ТРК "ТЕЛЕКОМ-СЕРВІС" >>>

Відео ТРК "АКЦЕНТ" >>>

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :