Участь у науково-практичній конференції з галузі «Електротехніка та електромеханіка», що відбулася в Дніпропетровському державному технічному університеті, принесла студенту ІІ курсу кафедри системотехніки і інформаційних технологій Сергію Кені заслужену перемогу.
Його робота «Інтегрований перетворювач енергії повного спектру сонячного випромінювання в електричну засобами електротехніки» у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2017-2018 н.р. була відзначена дипломом ІІІ ступеня.
Науковий керівник студента, кандидат технічних наук Мар’їнських Юрій Михайлович за підготовку дипломанта конкурсу та активну участь у проведені конференції відзначений подякою. Вітаємо Сергія і його викладача з чудовим результатом, бажаємо подальших творчих здобутків і перемог!

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку кафедри ФЗНД >>>