Розприділення випускників ШІСумДУ 2017 року

Шосткинський інститут СумДУ надає своїм випускникам хороший шанс для успішної побудови майбутньої кар’єри – гарантоване перше робоче місце. Кожного року у вузі проходить розприділення за участі представників промислових підприємств і організацій різних форм власності міста та регіону. Нині розприділяли випускників за спеціальностями хімічні технології високомолекулярних сполук (кваліфікація інженер хімік-технолог) та комп’ютеризовані системи управління та автоматика (кваліфікація інженер з комп’ютерних систем). Молодим поповненням зацікавилися казенні заводи "Зірка" та "Імпульс", ДержНДІХП, Новгород-Сіверський сирзавод, ПАТ «Сумихімпром», ТОВ «Зодіак» та інш.
Традиційно розприділення проводиться за балами успішності з вибором місця працевлаштування, але найперше враховуються інтереси та побажання самих студентів, тож інститут робить усе можливе, щоб випускники отримали хороший старт своєї професійної діяльності.
Після державних іспитів і захисту дипломних проектів студентам-випускникам буде видано направлення на роботу, вони вважатимуться молодими фахівцями протягом трьох років і матимуть певні привілеї.
Цьогорічне розприділення ще раз засвідчило, що Шосткинський інститут СумДУ має відповідний науковий і освітній потенціал, необхідну матеріально-технічну базу для підготовки висококваліфікованих кадрів, а тому готовий до співпраці з підприємствами і організаціми різних форм власності міста та регіону. Чекаємо пропозицій за тел.: (05449)-4-28-28 або за адресою:
41100, Сумська обл., м. Шостка, вул. Гагаріна, 1, к.306, e-mail: info@ishostka.sumdu.edu.ua
Шановні випускники, вітаємо вас із значимою життєвою подією - отриманням першого робочого місця! Зичимо хороших перспектив та професійного зростання, добробуту та особистого щастя.